Ankara Dans Kursları – Ücretleri

Ankara Dans Kursları Güncel Kampanyalar Tıklayın

Ankara Dans Kursları – Ücretleri

Ankara’da bulunan dans severlerden bir çok  soru almaktayız. Ankara Dans Kursları hakkında en fazla sorulan  soru ise  Ankara Dans Kurslarının Ücretleri. Açıkca söylemek gerekirse Ankara dans kurslarının ücretlerini net olarak bilmemiz mümkün değil.  Aşağıda sizlere yardımcı olabilecek bir kaç ipucunu paylaşıyoruz. Ankara da bulunan dans kurslarının ücret yelpazesi çok geniştir, 30 lira ile 200 lira arasında ücretlendirilmektedirler.

İşte Ankara Dans Kursları arasında ücret farklılığı yaratan durumlar.

1-Öncelikle dans kursunun okulunun bulunduğu yer önemlidir. Örnek Kızılay ile Ümitköyde bulunan dans okullarının arasında çok ciddi ücret farkları bulunmaktadır.Giderlerin yüksekliği nedeniyle Ümitköyde ki bir dans kursunun Kızılayda ki bir dans kursu ücretine  hizmet vermesi beklenemez.

2- Dans kursunun kamuya veya sosyal hizmet veren bir kuruma ait olması durumunda ücretler çok daha uygun olacaktır.Örnek olarak Gazi Üniversitesinin dans için açtığı kurslar dışarda verilen dans kurslarından daha uygun ücretli olacaktır.

3-Katıldığınız kişi sayısı yüksek ise (genelde 5 ve üzeri) %20-%30 arasında daha uygun ücretli kayıt yaptırma  şansınız vardır.

4-Kayıt olduğunuz süre yüksek ise  örneğin üç ay ve üzeri %20-%30 arasında daha uygun kayıt olabilirsiniz.

5-Ders veren eğitmenlerin tecrübesi ve başarıları ücretti ciddi bir belirleyici unsurdur.

6- Dönemsel yapılan uzun süreli kampanyalar (Ankara Dans Kursları’nın bu tarz kampanyalarını da zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz), örneğin yaz aylarında çok daha uygun ücretler dans kurslarına kayıt olabilirsiniz.

7-Şehir fırsatı vb. grup satın alma sitelerinden yakalanabilecek gerçek indirimler(Gerçek indirimlerin altını çiziyorum)

8-Dans kursunun dekorasyonu vb.  etkenler.

9-Seçtiğiniz dans branşı

10-Ankara Dans Kursları için ücret farklılığı yaratan başka bir durum ise kursa kayıtlı öğrenci sayısıdır. Öğrenci potansiyeli yüksek ve kalabalık Ankara Dans Kursları çok daha yüksek ücretle kayıt almaktadırlar

Gördüğünüz gibi fiyat farklılığı yaratabilecek bir çok sebep vardır. Sizlere tavsiyemiz gerçekten sizin için uygun olan kriterleri bir araya getirin ve seçiminizi yapın. Konuyla ilgili yorum ve sorularınızı aşağıdaki formdan bizlere iletebilirsiniz.

Uygun fiyatlı dans kursları:

Studyo Maestro, tel: 222 3315

Stüdyo Fame

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s